Kodály

Kodály

Diákolimpia Városi döntő I. helyezés

Kód: 393 Dátum: 2018-04-16 12:29:25

Gratulálunk a lányoknak a sikerhez!

*********************************************************************************************************************************************

Nemzetközi siker

Kód: 392 Dátum: 2018-04-12 09:39:38

Amint arról a korábbiakban hírt adtunk, Rőmer Dávid, iskolánk 7.b osztályos tanulója őszi versenysikere, a nagydíj mellett meghívást kapott Litvániába, Vilniuszba, egy nemzetközi zongoraversenyre. Dávid március 15-én versenyzett. Fellépését komoly siker követte: korcsoportjában II. helyezést ért el (I. díjat nem adtak ki!), valamint elnyert egy újabb versenymeghívást 2019-re, ezúttal Lengyelországba.
Gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk rá!
További képek az ifjú művészről megtekinthetők itt.

Siker !

Kód: 381 Dátum: 2017-12-06 14:36:22

SIKER !

Rőmer Dávid iskolánk 7.b osztályos diákja novemberben két igen jelentős zongoraversenyen vett részt, nagyszerű eredménnyel.

A VIII. Ferenczy György zongoraversenyen II. helyezést ért el, valamint egy meghívást Vilniusba, Litvániába a Nemzetközi  Chopin Zongoraversenyre.

Ugyancsak novemberben volt az V. Nemzetközi Bartók Béla zongoraverseny, amelyen a zsűri neki ítélte a Nagydíjat.

Tanára: Kovács László

Gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk rá !

Elismerő oklevél az OLVASÓVÁ NEVELÉS terén végzett munkáért

Kód: 374 Dátum: 2017-09-08 13:57:35