Eredményeink 2018-2019-os tanévben

Eredményeink 2018-2019-es tanévben
Verseny megnevezése
Tanuló
Osztály
Dicséret
Helyezés
Felkészítő tanár
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Csohány Máté
2.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Eszes Richárd
2.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Hlavati Maja
2.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Nagy Karolina
2.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Hábel Gergő
3.a
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Pócsa Zsombor
3.a
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Oláh Violetta
3.c
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Orosz Emili
3.c
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Klajbán Róbert
4.a
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Oláh Milán
4.a
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Harrach Bence
4.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Harrach Máté
4.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Korpla Szofi
4.b
2.hely
Nemes Andrea
Perdülj, Fordulj csapatverseny
Tóth Anna Zsófia
4.b
2.hely
Nemes Andrea
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Bali Emese
7.b
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Balla István
8.a
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Kis Bence Dorián
8.a
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Mikus Tamás
8.a
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Csáki Domonkos
8.b
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Fekete Zsombor Ábel
8.b
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Horváth Tamás
8.c
1.hely
Szabó Tamás
FUTSAL városi döntő IV. KCS -csapatverseny
Szilágyi Balázs
8.c
1.hely
Szabó Tamás
48. Váci Mihály vers és prózamondó verseny
Janusik Luca
8.a
4.hely
Dobosné Máté Rita
48. Váci Mihály vers és prózamondó verseny
Rőmer Dávid
8.b
1.hely
Dobosné Máté Rita
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -gyorsúszás
Pilinyi Áron
5.b
3.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -gyorsúszás
Tóth Ármin
6.a
3.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -gyorsúszás
Pilinyi Balázs
7.b
1.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -gyorsúszás
Susán Zalán
8.b
3.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -hátúszás
Pilinyi Áron
5.b
1.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -hátúszás
Tóth Ármin
6.a
2.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -hátúszás
Pilinyi Balázs
7.b
1.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -mellúszás
Pilinyi Áron
5.b
1.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -mellúszás
Józsa Bence
6.a
2.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -mellúszás
Tóth Ármin
6.a
3.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -mellúszás
Pilinyi Balázs
7.b
1.hely
-
Csatlós Csaba Úszó emlékverseny -mellúszás
Susán Zalán
8.b
1.hely
-
Idegen nyelvi prózamondó verseny -angol megyei-
Nagy Doroti
7.b
3.hely
Szikoráné Czitor Éva
Idegen nyelvi prózamondó verseny -angol megyei-
Hárskuti Jázmin
8.b
1.hely
Gulyásné T. Anikó
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Filkor Enikő
8.a
3.hely
Kanyóné R. Csilla
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Janusik Luca
8.a
3.hely
Kanyóné R. Csilla
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Kreicsi Dávid
8.a
3.hely
Kanyóné R. Csilla
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Vas Kevin
8.a
3.hely
Kanyóné R. Csilla
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Hárskuti Jázmin
8.b
2.hely
Gulyásné T. Anikó
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Morvai Fanni
8.b
2.hely
Gulyásné T. Anikó
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Varga Zsófia
8.b
2.hely
Gulyásné T. Anikó
Angol nyelvi országismereti vetélkedő megyei
Zeke Martin
8.b
2.hely
Gulyásné T. Anikó
Angol olvasó napló pályázat országos
Bodrogi Flóra
5.b
Különdíj
Kanyóné R. Csilla
Angol olvasó napló pályázat országos
Kis Bence Dorián
8.a
Különdíj
Kanyóné R. Csilla
Angol olvasó napló pályázat országos
Kis Lili Dorka
8.a
Különdíj
Kanyóné R. Csilla
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Papik Zétény
6.a
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Kiss Dalma
6.b
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Bali Emese
7.b
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Balla István
8.a
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Grosch Linett
8.a
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Kadlót Bence
8.a
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Kiss Áron
8.c
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny csapat
Simkó Boldizsár
8.c
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Tősér Dominik
2.a
4.hely
Hanczikné A. Györgyi
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Hlavati Maja
2.b
1.hely
Brunczel Beáta
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Tóth Anna Zsófia
4.b
3.hely
Válóczi Erika
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Papik Zétény
6.a
1.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Soós Valenta Martin
6.c
3.hely
Nemes Andrea
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Bali Emese
7.b
1.hely
Tajtiné M. Bernadett
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Balla István
8.a
1.hely
Szabó Tamás
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Kiss Áron
8.c
2.hely
Szabó Tamás
Október 23-i ünnepi futóverseny egyéni
Simkó Boldizsár
8.c
3.hely
Szabó Tamás
Bolyai Matematika Csapatverseny
Barnai Dorka
6.b
1.hely
Tóth Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny
Maiczen Emma
6.b
1.hely
Tóth Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny
Pozsik Péter
6.b
1.hely
Tóth Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny
Rőmer Barna
6.b
1.hely
Tóth Judit
Bolyai Matematika Csapatverseny
Garamszegi Anna
7.b
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Gáspár Csenge
7.b
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Ludvai Ádám
7.b
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Ludvai Martin
7.b
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Hajdú Bene Marcell
8.a
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Kadlót Bence
8.a
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Kiss Gyula
8.a
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Kreicsi Dávid
8.a
6.hely
Deák Péterné
Bolyai Matematika Csapatverseny
Morvai Fanni
8.b
5.hely
Dr.Bakosné Nagy Julianna
Bolyai Matematika Csapatverseny
Szőllős Janka
8.b
5.hely
Dr.Bakosné Nagy Julianna
Bolyai Matematika Csapatverseny
Varga Zsófia
8.b
5.hely
Dr.Bakosné Nagy Julianna
Bolyai Matematika Csapatverseny
Zeke Martin
8.b
5.hely
Dr.Bakosné Nagy Julianna
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Eszes Richárd
2.b
3.hely
Brunczel Beáta
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Korpla Szofi
4.b
3.hely
Nemes Andrea
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Makán Kristóf
4.b
2.hely
Válóczi Erika
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Tóth Anna Zsófia
4.b
2.hely
Válóczi Erika
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Papik Zétény
6.a
2.hely
Nemes Andrea
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Kiss Dalma
6.b
3.hely
Nemes Andrea
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Molnár Áron
6.c
3.hely
Nemes Andrea
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Bali Emese
7.b
1.hely
Tajtiné Miklós Bernadett
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Balla István
8.a
1.hely
Szabó Tamás
Tanévnyitó Fesztivál Esti Futás
Simkó Boldizsár
8.c
1.hely
Szabó Tamás


Vissza