Eredményeink 2016-2017-os tanévben

Eredményeink 2016-2017-os tanévben
Verseny megnevezése
Tanuló
Osztály
Dicséret
Helyezés
Felkészítő tanár
Az Irodalmi Rádió : "Az év diákköltője 2016"
Grosch Horváth Evelin
8.a
Igazgatói
3.hely.(országos
Nógrádi Geopark - rajzpályázat: Milyennek látom a Geoparkot?
Antal Gergő Dániel
4.a
Igazgatói
1. hely.
Nógrádi Geopark - rajzpályázat: Milyennek látom a Geoparkot?
Baksa Marcell
4.a
Igazgatói
különdíj
Nógrádi Geopark - rajzpályázat: Milyennek látom a Geoparkot?
Galcsik Szabina
4.a
Igazgatói
különdíj
Nógrádi Geopark - rajzpályázat: Milyennek látom a Geoparkot?
Mihály Bende
4.a
Igazgatói
2. hely.
Nógrádi Geopark - rajzpályázat: Milyennek látom a Geoparkot?
Varga Botond
4.a
Igazgatói
3. hely.
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Bali Emese
5.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Bali Sára
8.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Fülöp Mónika
4.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Fülöp Noémi
2.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Kelemen Adél
6.c
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Kiss Dalma
4.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Nagy Veronika
4.b
Igazgatói
Salgótarján "Jó tanuló, Jó sportolója"
Szerafin Fanni
8.b
Igazgatói
Betlehemes műsorra való felkészülés
Osztály
3.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Bali Sára
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Buzás Flóra
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Hajdara Ágnes
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Markovics Eszter
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Nyerges Balázs
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Osgyáni veronika
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Szerafin Fanni
8.b
Igazgatói
Kamarakórus: Adventi programokon való fellépésért
Szulyovszki Krisztina
8.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Antóni Csenge
4.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Bakos Becse Bánk
5.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Bali Emese
5.b
Tantestületi
1. hely.
Megyei, területi és országos terepfutás
Dancsák Adrián
7.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Dancsák Vivien
4.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Fekete Martin
4.c
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Garamszegi Anna
5.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Ivony Bálint
6.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Kodák Csaba
4.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Nagy Doroti
5.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Pintér Katinka
5.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Prokai Áron
7.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Rőmer Dávid
6.b
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Simonffy Máté
6.c
Igazgatói
Megyei, területi és országos terepfutás
Simonffy Péter
7.b
Igazgatói
Regionális népdalfesztiválon, Advent
Jakubovics Anna
4.b
Igazgatói
Karácsonyné K. Ida
Regionális népdalfesztiválon, Advent
Jakubovics Júlia
4.b
Igazgatói
Karácsonyné K. Ida
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Botos Veronika
1.c
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Harrach Bence
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Harrach Máté
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Kelemen Gergő
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Lónárt Ferenc
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Makán Kristóf
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Misinszki Csenge
3.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Misinszki Réka Jázmin
1.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Oláh Renáta
2.a
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Sándor Bence
1.b
Igazgatói
2. hely.
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Tófalvi Balázs
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
"Dobd a kosárba!" megyei jamboree verseny 1-2.
Tóth Anna
2.b
Igazgatói
Válóczi Erika
Mikkamakka Erdeje családi olvasónapló játék
Bárnai Dorka
4.b
Igazgatói
3. hely.
Ádámné Á. Beáta
Mikkamakka Erdeje családi olvasónapló játék
Galcsik Szabina
4.a
Igazgatói
2. hely.
Szilágyi Tiborné
Mikkamakka Erdeje családi olvasónapló játék
Rőmer Barna
4.b
Igazgatói
1. hely.
Ádámné Á. Beáta
Falmászó verseny (Balassagyermati helymászó klub)
Józsa Bence
4.a
Igazgatói
1. hely.
Falmászó verseny (Balassagyermati helymászó klub)
Mihály Bende
4.a
Igazgatói
3. hely.
Megyei idegen nyelvi verseny
Deák Borbála
7.b
Tantestületi
2. hely.
Csőke Ágnes
Próza mondó verseny
Pozsik Fanni
8.d
Tantestületi
2. hely.
Karácsonyné K. Ida
Próza mondó verseny
Rőmer Dávid
6.b
Tantestületi
1. hely.
Karácsonyné K. Ida
Bolyai matematika csapat verseny megyei
Deák Borbála
7.b
Tantestületi
3.hely.(csapat)
Dr. Bakosné N.J.
Bolyai matematika csapat verseny megyei
Gajdár Fanni
7.b
Tantestületi
3.hely.(csapat)
Dr. Bakosné N.J.
Bolyai matematika csapat verseny megyei
Jancsó Marcell
7.b
Tantestületi
3.hely.(csapat)
Dr. Bakosné N.J.
Bolyai matematika csapat verseny megyei
Kovács Flóra
7.b
Tantestületi
3.hely.(csapat)
Dr. Bakosné N.J.
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Cser Luca
7.b
Igazgatói
1.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Deák Borbála
7.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Jancsó Marcell
7.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Kocsis Karina
7.b
Igazgatói
1.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Kovács Flóra
7.b
Igazgatói
1.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Menich Laura
7.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Prokai Áron
7.b
Igazgatói
1.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
Salgótarjánról mindenkinek - városi vetélkedő csapat verseny
Tajti Bálint
7.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
Dobosné M.Rita
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Bali Emese
5.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Bali Sára
8.b
Igazgatói
3.hely.(egyéni)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Bali Sára
8.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Bartus István Nikolasz
8.d
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Csáki Benedek
8.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Jancsó Marcell
7.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Mangó István
8.d
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Markovics Eszter
8.b
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Oláh Gyula
7.c
Igazgatói
2.hely.(csapat)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Soós-Valenta Martin
4.c
Igazgatói
3.hely.(egyéni)
XXV. Október 23-ai ünnepi futóverseny
Tóth Enikő
4.a
Igazgatói
2.hely.(egyéni)
Városi terep kerékpárverseny
Földi Botond
1.c
Igazgatói
2.hely.
Kincskereső játék
Cser Luca
7.b
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Kincskereső játék
Deák Borbála
7.b
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Kincskereső játék
Kovács Flóra
7.b
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Kincskereső játék
Matlák Bence
8.a
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Kincskereső játék
Menich Laura
7.b
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Kincskereső játék
Tajti Balázs László
8.a
Igazgatói
1.hely.
Nemes Andrea
Városi esti futóverseny
40 fő
0
Igazgatói
utalvány
Mrakics Nikolett


Vissza