Bejelentkezés


    Kodály

Statisztika

Kodály

Sport eredmények

Eredmény lista:
Eredményeink 2019-2020-es tanévben
S.
Tanuló
Verseny megnevezése, helye
Osztály
Helyezés
Felkészítő
Dátum
1
Nagy Kristóf
Ebihal úszóverseny városi II. ford (gyorsúszás)
5.b
3.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
2
Pilinyi Áron
Ebihal úszóverseny városi II. ford (gyorsúszás)
6.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
3
Tóth Ármin
Ebihal úszóverseny városi II. ford (gyorsúszás)
7.a
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
4
Pilinyi Balázs
Ebihal úszóverseny városi II. ford (gyorsúszás)
8.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
5
Nagy Kristóf
Ebihal úszóverseny városi II. ford (hátúszás)
5.b
2.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
6
Pilinyi Áron
Ebihal úszóverseny városi II. ford (hátúszás)
6.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
7
Tóth Ármin
Ebihal úszóverseny városi II. ford (hátúszás)
7.a
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
8
Makán Kristóf
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
5.b
3.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
9
Nagy Kristóf
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
5.b
2.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
10
Pilinyi Áron
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
6.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
11
Rozgonyi Adél
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
6.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
12
Tóth Ármin
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
7.a
2.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
13
Pilinyi Balázs
Ebihal úszóverseny városi II. ford (mellúszás)
8.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-11-21
14
Pilinyi Krisztina
Ebihal úszóverseny városi I. ford (gyorsúszás)
2.b
2.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
15
Bolcsó Lilla
Ebihal úszóverseny városi I. ford (hátúszás)
2.a
1.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
16
Pilinyi Krisztina
Ebihal úszóverseny városi I. ford (hátúszás)
2.b
2.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
17
Bolcsó Lilla
Ebihal úszóverseny városi I. ford (mellúszás)
2.a
2.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
18
Pilinyi Krisztina
Ebihal úszóverseny városi I. ford (mellúszás)
2.b
1.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
19
Almádi Balázs
Ebihal úszóverseny városi I. ford (mellúszás)
3.a
2.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
20
Fülöp Nóra
Ebihal úszóverseny városi I. ford (mellúszás)
5.b
1.hely
Nemes Andrea
2019-11-20
21
Hlavati Maja
OKT.23-i futóverseny (egyéni)
3.b
1.hely
*
2019-10-23
22
Papik Zétény
OKT.23-i futóverseny (egyéni)
7.a
2.hely
*
2019-10-23
23
Tóth Ármin
OKT.23-i futóverseny (egyéni)
7.a
3.hely
*
2019-10-23
24
Kiss Dalma
OKT.23-i futóverseny (egyéni)
7.b
2.hely
*
2019-10-23
25
Bali Emese
OKT.23-i futóverseny (egyéni)
8.b
2.hely
*
2019-10-23
26
Papik Zétény
OKT.23-i futóverseny (váltó)
7.a
2.hely
*
2019-10-23
27
Tóth Ármin
OKT.23-i futóverseny (váltó)
7.a
2.hely
*
2019-10-23
28
Varga Botond
OKT.23-i futóverseny (váltó)
7.a
2.hely
*
2019-10-23
29
Kiss Dalma
OKT.23-i futóverseny (váltó)
7.b
2.hely
*
2019-10-23
30
Tóth Luca
OKT.23-i futóverseny (váltó)
7.b
2.hely
*
2019-10-23
31
Sándor Balázs
OKT.23-i futóverseny (váltó)
8.a
2.hely
*
2019-10-23
32
Bali Emese
OKT.23-i futóverseny (váltó)
8.b
2.hely
*
2019-10-23
33
Pilinyi Balázs
OKT.23-i futóverseny (váltó)
8.b
2.hely
*
2019-10-23
34
Kasza Luca
Országos Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.a
5.hely
Mrakics Nikolett
2019-10-19
35
Kiss Dalma
Országos Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.b
5.hely
Mrakics Nikolett
2019-10-19
36
Tóth Luca
Országos Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.b
5.hely
Mrakics Nikolett
2019-10-19
37
Kasza Luca
Megyei Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.a
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-09-27
38
Kiss Dalma
Megyei Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-09-27
39
Nagy Veronika
Megyei Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-09-27
40
Tóth Luca
Megyei Atlétika Diákolimpia Távolurás (csapatv.)
7.b
1.hely
Mrakics Nikolett
2019-09-27


Kodály Zoltán Tagintézmény